Щороку на початку березня весь світ відзначає Міжнародний день відкритих даних. Його мета – заохотити відкриття та використання суспільно важливих наборів даних для комфорту і безпеки людей, для посилення прозорості, підзвітності та підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, для створення нових корисних продуктів і цікавих стартапів, зростання інвестиційної привабливості громад та регіонів, збільшення бюджетних надходжень тощо.

Користуючись нагодою хочемо Вам нагадати, про абсолютно новий «продукт»  Дніпропетровського інвестиційного агентства – Модуль відкритих даних DIAgram.

Зручний формат дає можливість за декілька хвилин ознайомитись із зовнішньоекономічною діяльністю Дніпропетровського регіону.

DIAgram надає змогу дізнатись обсяги зовнішньої торгівлі, прямих іноземних і капітальних інвестицій, а також порівняти показники регіону з українськими та ознайомитись з підприємствами, що здійснювали свою зовнішньоекономічну діяльність.

Модуль складається з трьох основних блоків: зовнішня торгівля, прямі іноземні інвестиції та капітальні інвестиції.

Наша мета бути зрозумілими іноземним партнерам, тому DIAgram доступний трьома мовами – англійською, українською та російською.

До того ж цей модуль є корисним як для професіональної спільноти, так і для підприємців та науковців.

Отже, переходьте за посиланням diagram.dia.dp.gov.ua та знайомтесь з Дніпропетровським регіоном!

На сайті Дніпропетровського інвестиційного агентства ви також можете ознайомитись з детальною відеоінструкцією, щоб ефективно користуватись функціоналом Модулю.