Через військову агресію рф проти України, та запровадження воєнного стану, держава обмежила доступу до Реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного зеленого кадастру, що зупинило  ринки нерухомості та землі. У травні 2022 року було відновлено функціонування державних реєстрів, що відновило продажі.

Для здійснення операції з купівлі або продажу нерухомості й земельних ділянок, потребується витяг з державного земельного кадастру про земельну ділянку та витяг із технічної документації з нормативно-грошової оцінки. Такі витяги на сьогодні формуються та надаються автоматично, програмним забезпеченням Державного земельного кадастру.

Наразі ефективно функціонує автоматизоване надання витягів з технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів.

Аналогічний функціонал розроблено для формування та видачі витягів із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів.

Слід зазначити, що автоматична видача витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів можлива виключно в населених пунктах, відомості про нормативну грошову оцінку яких внесено до відомостей Державного земельного кадастру.

Держгеокадастр проводить роботу щодо надання максимальної кількості послуг в автоматичному режимі та екстериторіально.

Крім того, територіальні громади Дніпропетровської області пропонують земельні ділянки на аукціон, а також для реалізації інвестиційних проєктів, що на супроводі DIA. У разі зацікавленості інвестиційними проєктами, просимо звертайтесь на email info@dia.dp.ua