Дніпропетровська область: оновлений «Путівник інвестора»

Дніпропетровське інвестиційне агентство з радістю представляє «Путівник інвестора 2019», за допомогою якого Ви зможете відкрити для себе ключові факти про Дніпропетровську область, її потенціал та місце серед регіонів України.

Дніпропетровщина – багатогалузевий розвинутий науково-промисловий центр, здатний виготовляти конкурентоздатну продукцію. У регіону є потенціал вийти на лідерські позиції з виробництва продуктів, за умови якщо експортуватиметься перероблена продукція, а не тільки сировина.

В якості стратегічно-пріоритетних напрямків розвитку економіки для Дніпропетровської області, на середньострокову перспективу визначено: машинобудування, переробну промисловість, сектор послуг.

Машинобудування є стратегічно важливим з огляду на високу додану вартість продукції. Враховуючи наявність ресурсного потенціалу та наявний науково-технічний і кадровий потенціал у цій сфері. Активація цієї точки зростання необхідна для підвищення конкурентоспроможності продукції, що передбачає подальше залучення іноземних інвестицій та висококваліфікованих кадрів і, як, наслідок підвищення науково-технічного потенціалу регіону.

Привабливим для нарощення інвестиційних потоків в регіон є сектор переробної промисловості, який за відповідного рівня модернізації та реконструкції виробничо-технічної бази здатен на порядок збільшити обсяги виробництва продукції з високою доданою вартістю та переорієнтувати експорт області з сировинної спрямованості на продаж готових продуктів.

Сектор послуг – одночасно величезний ринок, а також платформа ефективності і конкурентоспроможності всіх інших ринків та індустрій. Високотехнологічне виробництво та модернізація промисловості за допомогою інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій, масштаб і темп цифрових трансформацій є пріоритетом економічного розвитку регіону.

Детальніше про інвестиційний клімат регіону, аналіз економічної структури, ключові особливості та пріоритетні напрямки для інвестування, а також території для реалізації інвестиційних проєктів читайте в інформаційно-аналітичному виданні.

Офіційна презентація російськомовного видання відбудеться 3-4 жовтня в рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у м.Житомир.

Завантажити «Путівник інвестора» російською мовою можна за посиланням.